Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 1 у будинку № 3 - б по туп. А*** до квартального комітету № **

 

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 червня 2016 року                                                                          № 53

 

Про приєднання квартири № 1

у будинку № 3 - б по

туп. А***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам", розглянувши заяву громадянина Ш** О* М*, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда квартиру № 13 у будинку № 3-б по туп. А*** у м.Кіровограді, яка на праві приватної власності належить громадянину Ш** О* М*, за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та згідно з договором купівлі – продажу  від 14 травня  1999 року №  б/н.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Кіровського району м.Кіровограда. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада