Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 1 у будинку № 3 по туп. А*** до квартального комітету № **

 

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 червня  2016 року                                                                            № 51

 

Про приєднання квартири № 1

у будинку № 3 по

туп. А***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши заяву громадянки В*** Л* Г*, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда квартиру № 1 у будинку № 3 по туп. А*** у м.Кіровограді, яка на праві приватної власності належить громадянці В*** Л* Г* та згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 21 квітня 2008 року  року № **.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету № ** Кіровського району м.Кіровограда. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада