Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження змін до Положення про районну комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 лютого  2016 року                                                                      № 15

 

Про затвердження змін до Положення

про районну комісію з питань

призначення державної соціальної

допомоги малозабезпеченим сім'ям,

житлових субсидій населенню та

надання пільг особам, які мають на

це право, при виконавчому комітеті

Кіровської районної у м. Кіровограді

ради та її нового складу

 

 
Керуючись статтею 52 Закону  України „Про місцеве  самоврядування  в Україні”,законами України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим   сім'ям”, „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, постановами    Кабінету   Міністрів  України від 21 жовтня 1995 року № 848 „Про спрощення Порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового  палива” (зі змінами), рішенням Кіровоградської міської ради від 29 січня 2010 року № 65 „Про обсяги та межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам шостого скликання та їх виконавчим органам” (зі змінами та доповненнями), враховуючи службову записку начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету  Бринзи М.А. від 29 січня 2016 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 
ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити зміни до Положення про районну комісію з питань призначення    державної    соціальної    допомоги    малозабезпеченим     сім'ям, житлових  субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при    виконавчому    комітеті   Кіровської    районної    у  м. Кіровограді    ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 16 червня 2015 року № 40, що додаються.

2. Затвердити новий склад районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових  субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кіровограді ради згідно з додатком.

 

3. Визнати таким, що втратив чинність, додаток  до рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 16 червня 2015 року № 40 „Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових  субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її складу”.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                                             О. Кришко

 

 ДОДАТОК

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада