Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну Д*** С. В. зняти з реєстрації місця проживання недієздатного Х***В. Г.

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 12 грудня 2016 року                                                                    №117

 

Про надання дозволу опікуну

Д*** С. В. зняти з реєстрації

місця проживання недієздатного

Х***В. Г.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,    статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновк опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 11 листопада 2016 року № 7), розглянувши заяву опікуна Д*** С. В., виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

       1. Дозволити опікуну Д*** С** В** зняти з реєстрації місця проживання недієздатного Х*** В** Г** за адресою: м. Кропивницький, вул. Т***, буд.21, кв.3.

2. Зобов’язати опікуна Д*** С** В**, зареєструвати  місце проживання підопічного Х*** В.Г. за адресою:  м. Кропивницький, вул. В***, буд.28, кор.4, кв. 9 та надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії  документів, що підтверджують факт реєстрації недієздатного, в місячний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

Голова районної у місті ради                                                                   О.Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада