Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю»

 УКРАЇНА

 

   ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                                             

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17  березня  2017 року                                                            № 94

 

Про затвердження Положення

про комунальний заклад «Центр

соціальної реабілітації (денного догляду)

дітей з інвалідністю»

         Керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3, 10 та 37 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», наказом Міністерства соціальної політики України від 15 серпня 2013 року № 505 «Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», рішенням сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 23 грудня 2016 року № 83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету» районна у місті рада

 

 В И Р І Ш И Л А :

 

1. Змінити назву юридичної особи з комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» на комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю»

2. Затвердити Положення про комунальний закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю».

3. Визнати такими, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 17 березня 2016 року № 31 «Про затвердження Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у  м. Кіровограді ради».

4. Пункт 3 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю».

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

ДОДАТОК 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада