Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 5 у будинку № 29 по вул. Грузовий двір до квартального комітету № 19

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

  

від "_____"  березня  2017 року                                                       №33

 

Про приєднання квартири № 5

у будинку № 29  по

вул. Грузовий двір

до квартального комітету № 19

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам" та розглянувши   заяву громадянина   Паламарчук Аркадія Захаровича, згоду квартального комітету № 19 Фортечного району  м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

1.      Приєднати    до   квартального   комітету   № 19   Фортечного    району 

м. Кропивницького квартиру № 5  у будинку № 29  по вул. Грузовий двір у м. Кропивницькому, яка на праві приватної, спільної  сумісної власності належить громадянам: Паламарчук Аркадію Захаровичу, Паламарчук Олені Віталіївні, Паламарчук Юлії Аркадіївні, Паламарчук Аркадію Аркадієвичу згідно з свідоцтвом про право власності на житло № 3096 від  11 лютого  1997 року .

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та                квартального комітету № 19 Фортечного  району м. Кропивницького. 

 

 

                Голова районної у місті ради                                                     О.Кришко 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада