Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання окремих квартир до квартального комітету № 19 Фортечного району м. Кропивницького

У К Р А Ї Н А

 

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Й КОМІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "_____" березня  2017 року                                                     №32

 

Про приєднання окремих квартир

до квартального комітету № 19

Фортечного району м. Кропивницького

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам", розглянувши   заяви   громадян, згоду квартального комітету Фортечного району м.Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

1. Приєднати до квартального комітету № 19 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 3  у будинку № 1а  по вул. Енергетиків у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить громадянину Дробишеву Григорію Федоровичу згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 09 квітня 2015 року затвердженого рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 26 лютого 2016 року № 110.

2. Приєднати до квартального комітету № 19 Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 4  у будинку № 1а  по вул. Енергетиків у м. Кропивницькому, яка на праві приватної, спільної власності належить громадянам Плантич Людмилі Олександрівні та Плантич Даніїлу Віталійовичу  згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 09 квітня 2015 року затвердженого рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 26 лютого 2016 року № 110.

 

        3. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявників та голови квартального комітету № 19 Фортечного  району м.Кропивницького. 

 

 

 Голова районної у місті ради                                                           О.Кришко

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада