Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №224

 У К Р А Ї Н А 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА 

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  14 жовтня 2014 року                                                                       №224 

Про затвердження списку
присяжних Кіровського
районного суду міста Кіровограда 

         Відповідно до статей 41, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 58-1 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та на виконання подання начальника територіального управління державної судової адміністрації України в Кіровоградській області Дрока Г.М. від 25 квітня  2014 року № 19-873-3 про формування та затвердження списку присяжних Кіровського районного суду міста Кіровограда, районна у місті рада 

В И Р І Ш И Л А: 

1. Затвердити список присяжних Кіровського районного суду міста Кіровограда, які відповідають вимогам статті 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і надали згоду бути присяжними, згідно з додатком. 

2. Визначити строк повноважень присяжних Кіровського районного  суду  м. Кіровограда два роки з дня  прийняття цього рішення. 

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 25 вересня 2012 року № 138 «Про затвердження списку присяжних Кіровського районного суду міста Кіровограда». 

4. Відділу кадрового та правового забезпечення виконкому (Псьол) направити це рішення до Кіровського районного суду міста Кіровограда та територіального управління державної судової адміністрації України в Кіровоградській області. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                             С. Горбовський

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада