Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №139

У К Р А Ї Н А
 
КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА
 
 

П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від 25  вересня 2012 року                                                                          № 139
 
 
Про затвердження Положення
про фінансовий відділ Кіровської
районної у м. Кіровограді ради
 
 

         Керуючись частиною 4 статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, рішенням Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року №65 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кіровограді радам шостого скликання та їх виконавчим органам», враховуючи рішення районної у місті ради від 28 лютого 2012 року № 114 «Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровської районної у  м. Кіровограді ради», районна у місті рада 

 
В И Р І Ш И Л А:
 

         1. Затвердити Положення про фінансовий відділ Кіровської районної у  м. Кіровограді ради у новій редакції, що додається. 

         2. Визнати таким, що втратило чинність , рішення районної у місті ради від 15 вересня 2011 року № 68 «Про затвердження Положення про фінансовий відділ Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

         3. Пункт 2 даного рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про фінансовий відділ Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

 
 

Голова районної у місті ради                                                                  О.Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада