Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення № 48

  

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 липня 2015 року                                                                          № 48

 

Про стан соціального захисту

громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи,

Кіровського району м. Кіровограда

 

Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. про стан соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Кіровського району                    м. Кіровограда, виконком районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконкому Бринзи М.А. про стан соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Кіровського району                    м. Кіровограда взяти до уваги.

 

2. Роботу відділу з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконкому за І півріччя 2015 року визнати задовільною.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                             С. Горбовський

 

 

 

 

Федорова 37 07 97

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу відділу з питань обслуговування громадян, які

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконкому

за І півріччя 2015 року

 

Відділ з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконкому є складовою частиною управління соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

Основні завдання відділу - захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та вирішення пов`язаних з цим проблем соціального характеру.

Станом на 01 липня 2015 року на обліку в управлінні соціального захисту населення виконкому перебуває 1685 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них:

1 категорії - 354 особи,

2 категорії - 716 осіб,

3 категорії - 261 особа,

4 категорії - 24 особи,

          вдови - 135 осіб,

          діти  - 195 осіб, з яких: інваліди, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи - дві особи, інваліди загального захворювання -               дві особи, напівсироти - вісім осіб.

Відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 року № 936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за І півріччя 2015 року відділом з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління виплачено компенсацій та допомог на загальну суму 1 645 068 грн., з них:

         виплата підвищених стипендій та надання додаткових відпусток  на суму             137 854,00 грн.;

         компенсація сім'ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей на суму 1 482,00 грн.;

         щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування на суму 1 260 191,00 грн.; 

компенсація за шкоду, заподіяну здоров'ю, та допомога на оздоровлення у разі звільнення з роботи  на суму 171 266,00 грн.;

безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безплатне зубопротезування на загальну суму 74 275,00 грн.

         Станом на 01 липня 2015 року відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 року № 261 «Деякі питання організації оздоровлення громадян,

2

які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування.

          Закуплено 94 путівки за різним профілем захворювання на загальну суму           306 414,00 грн., що відповідає потребі санаторно-курортного лікування на           2015 рік. Для забезпечення у 2016 році санаторно–курортним лікуванням на облік взято 44 особи.

         Згідно з Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 року № 51 «Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за І півріччя 2015 року 33 особам  видано посвідчення і вкладки, що підтверджують відповідний статус.

         З метою посилення контролю за використанням бюджетних коштів, передбачених на забезпечення постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безплатне зубопротезування, здійснено перевірки цільового та ефективного використання коштів комунальним підприємством «Кіровоградфармація» Кіровоградської обласної ради та комунальним закладом «Центр первинної медико – санітарної допомоги № 2 м. Кіровограда».

         Відділом з питань обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління розроблено та виконано заходи до          29-х роковин Чорнобильської катастрофи.

         Забезпечено участь вдів, смерть чоловіків яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, та ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії І групи інвалідності в міських заходах, приурочених до                29-х роковин Чорнобильської катастрофи.

         За рахунок коштів обласного бюджету  надано матеріальну допомогу дітям-інвалідам загального захворювання та дітям-напівсиротам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на загальну суму                      8 640,00 грн., а саме:

         двом дітям-інвалідам загального захворювання по 720,00 грн. кожному;

         восьми дітям-напівсиротам по 700,00 грн. кожному;

         двом дітям-інвалідам, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, по 800,00 грн. кожному.

         До прес-центру виконавчого комітету Кіровської районної                                                     у м. Кіровограді ради направлено інформацію:

«Про зміни з 01 січня 2015 року до Закону України «Про статус                              і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

«Про надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов`язані з наслідками Чорнобильської катастрофи».

       

        

        

Начальник управління соціального

захисту населення виконкому                                                                     М. Бринза                                                                                                                                                                                                                    

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада