Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №9

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

рада Кіровог

 

 

 

радської області

РІШЕННЯ

 

від «21» лютого 2017 року № 9

 

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № 13 по вул. М*** (К***), 66, житловою площею – 29,59 кв. м (загальною – 43,04 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача З*** Ф*** Г*** (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ № *** від 16 лютого 2016 року) на доньку Д*** С*** Ф*** за згодою усіх дорослих членів сім’ї, від імені неповнолітніх дітей згода Д*** С.Ф. та Г*** Н.О., як їх законних представників, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 07 листопада 2016 року з Д*** С.Ф.

Склад сімї – 4 особи.

 

2. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № 1 по вулиці В***, 73, житловою площею – 28,7 кв. м (загальною – 39,0 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Ч*** В*** В*** (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ № *** від 06 січня 2017 року) на чоловіка Ч*** А*** П*** за згодою усіх дорослих членів сім’ї, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 24 січня 2017 року з Ч***А.П.

Склад сімї – 2 особи.

 

 

Голова районної у місті ради О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Курян 56-54-85

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада