Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету

 Проект

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА   РАЙОННА  У  МІСТІ  КІРОВОГРАДІ   РАДА

  

ШОСТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «___» жовтня 2016 року                                                                  №52

 

Про зміну назви Кіровської

районної у м. Кіровограді ради

та її виконавчого комітету

 

         Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Верховної Ради України від 14 липня 2016 року  № 1468-VІІІ «Про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи розпорядженням Кіровоградського міського голови від 19 лютого 2016 року № 24 «Про перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки міста», районна у місті рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

      1. Змінити назву Кіровської районної у місті Кіровограді ради на Фортечну районну у місті Кропивницькому раду.

        2. Змінити назву виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради на виконавчий комітет Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

        3.Бухгалтерсько-господарському відділу виконавчого комітету (Біленький) звернутися до Кіровоградської міської ради щодо виділення коштів для забезпечення фінансових витрат, пов’язаних з перейменуванням.

       4. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету (Псьол) здійснити необхідні дії щодо державної реєстрації змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

         5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради з питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

 

Голова  районної  у  місті  ради                                                              О.Кришко 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада