Про заходи із соціальної та професійної адаптації

Про заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

Послуги з професійної адаптації надаються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року  № 179 (зі змінами).

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету направляє учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи  із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної  агресії  Російської  Федерації   у Донецькій  та Луганській областях та постраждалих учасників Революції Гідності на професійне навчання на курсах водіїв за відповідними категоріями.

Для цього необхідно подати заяву з наступними документами:

паспорт;

ідентифікаційний номер;

посвідчення водія (у разі наявності);

медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма № 083/о) (обов`язково);

копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок  війни,  або учасника війни, або постраждалого учасника  Революції   Гідності, засвідчена підписом особи;

для учасника антитерористичної операції – копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується  підписом  учасника  антитерористичної  операції;

для особи, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях – копія документа, що підтверджує участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській  областях, забезпеченні їх здійснення, що засвідчується підписом.

Під час подання копії посвідчення, особи пред’являють оригінал такого посвідчення.

За більш детальними роз'ясненнями можна звертатися за адресою: вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37-03-97.

Прес – центр виконавчого комітету

Фортечної районної