Про внесення змін до розпорядження голови районної у місті ради від 16 січня 2019 року № 5 - р

ГОЛОВИ ФОРТЕЧНОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

від 11  лютого 2019 року                                                                                                                             №  10 - р

Про внесення змін до розпорядження

голови районної у місті ради

від 16 січня  2019 року № 5 - р

Керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 26, 39 Регламенту Фортечної районної у  м. Кропивницькому ради сьомого скликання, враховуючи службову записку завідувача організаційного відділу виконавчого комітету   Голуб  О. В. від    11 лютого 2019 року:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної у місті ради від 16 січня 2019 року № 5 – р «Про скликання двадцять другої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання», а саме:

перенести дату проведення пленарного засідання двадцять другої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання  на 07 березня 2019 року о 10.00 у приміщенні Міської ради міста Кропивницького (кім. 215).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної у місті ради                                                                     О. Кришко

Голуб  24 32 60