Про розклад особистого прийому громадян на 2019 рік

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

від «___» грудня 2018 року                                                             № ___

Про розклад особистого прийому

громадян на 2019 рік

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтями 52, 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 22 Закону України                                „Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07 лютого                   2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити розклад особистого прийому громадян на 2019 рік головою районної у місті ради, секретарем виконавчого комітету районної у місті ради, керівниками виконавчих органів районної у місті ради (додається).

2. Секретарю виконавчого комітету районної у місті ради Зубову Д.А. забезпечити розміщення цього рішення на офіційному сайті районної у місті ради та на дошках оголошень у приміщеннях виконавчих органів районної у місті ради.

3. Визнати таким, що  втратило  чинність, рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21  грудня 2017 року № 118  «Про розклад особистого прийому громадян на 2018 рік».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Кришка О.В.

5. Це рішення набирає чинності з 02 січня 2019 року.

Голова районної у місті ради                                                                        О.Кришко

Новак 22 55 67