Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

pro-dotrimannya-minimalnih2019

 

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                                      Р І Ш Е Н Н Я

 

від " ____" листопада 2019 року                                                                  № ____ 

                    

Про дотримання мінімальних гарантій в оплаті

праці на підприємствах, в установах та організаціях

Фортечного району міста Кропивницького

 

         Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Закаблуковського В.О. про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району міста Кропивницького за дев'ять місяців 2019 року, виконавчий комітет районної у місті ради

                                              

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Закаблуковського В.О. про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району міста Кропивницького взяти до уваги.

 

2. Роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району міста Кропивницького визнати задовільною.

 

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (Закаблуковський) продовжити роботу з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності і господарювання, які зареєстровані на території району, щодо додержання вимог чинного законодавства про працю.

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада