Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Постійні комісії районної у місті ради сьомого скликання

 

1.Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку. 

 

2.Постійна комісія з питань житлово–комунального господарства, охорони природного середовища,запобігання надзвичайних ситуацій,транспорту та енергозбереження. 

 

3. Постійна комісія з питань дотримання прав людини,законності,громадського порядку,сприяння депутатській діяльності,етики та регламенту. 

 

4. Постійна комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров*я.

 

5. Постійна комісія  з питань освіти,науки, спорту, туризму,культури та внутрішньої політики. 

 

Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку 

 

Голова –   Тоток Дмитро Анатолійович

 Заступник –  Козуб Максим Володимирович

 Секретар –   Савицька Олена Миколаївна

 

Члени: Голуб Дмитро Вадимович

 Краснопольський Олександр Володимирович

 Осетров Геннадій Іванович

 Шведова Людмила Борисівна

 Скочко Олена Вікторівна

 Шведова Людмила Борисівна

 

 Постійна комісія з питань  дотримання прав людини,законності,громадського порядку,сприяння депутатськії діяльності,етики та регламенту

 

 Голова –   Крижановська Ірина Анатоліївна

Заступник – Чибітько Олександр Андрійович

 

Секретар –  Медведєв Сергій Олександрович 

 

Члени:Белашов Констянтин Вадимович

 Гаркавий Сергій Васильович

Мамедов Руслан Вілаятович

Рихлицький Олександр Іванович

 

 Постійна комісія  з питань освіти, науки, спорту,туризму,культури та внутрішньої політики  

 

Голова –  Рацул Олександр Анатолійович  

 Заступник – Русул Микола Іванович  

 Секретар –  Пугач Валерій Валерійович 

 

Члени:Корінний Сергій Миколайович

 Русинюк Ульяна Василівна

 

 Постійна комісія з питань житлово – комунального господарства, охорони природного середовища,запобігання виникненню надзвичайних ситуацій,транспорту та енергозбереження 

  

Голова –  Андреєв Сергій Вікторович

 Заступник –Гончарова Ірина Миколаївна

 Секретар – Кашуба Сергій Олександрович

 Члени:

 Барабаш Олександр Валерійович

 Захарченко Олег Олександрович

 Кашуба Сергій Олександрович

Малюков Сергій Чимизович

Мамедова Анастасія Геннадіївна

 Остапенко Олександр Олександрович

 Якименко Ігор Андрійович

  

Постійна комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров*я 

Голова – Паливода Андрій Анатолійович

Заступник – Вахнік Ігор Іванович

Секретар – Чабаненко Сергій Васильович 

 

Члени:

Борисов Денис Сергійович

 Дзюба Олександр Віталійович

 Дрозд Андрій Анатолійович

 Лупандін Максим Ілліч

 Мельникова Людмила Михайлівна

 Сидоренко Олена Олександрівна

 Шевченко Наталія Олександрівна

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада