Про утворення виборчих округів з виборів депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Кіровоградської області

09 вересня 2020 13:20

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року

Фортечна районна у місті Кропивницькому територіальна виборча комісія

П О С Т А Н О В А

м. Кропивницький

09 год 30 хв "06" вересня 2020 року                                                                                                                                                № 7

Про утворення виборчих округів з виборів депутатів Фортечної районної

у м. Кропивницькому ради Кіровоградської області

З метою сприяння політичним партіям, у реалізації їх прав під час проведення місцевих виборів, відповідно до пункту першого частини першої статті 196, частини третьої статті 201 Виборчого кодексу України, відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території Фортечного району у місті Кропивницькому Кропивницького району Кіровоградської області, Фортечна районна у місті Кропивницькому територіальна виборча комісія п о с т а н о в л я є :

1. Утворити територіальні виборчі округи з виборів депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Кіровоградської області для проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року (Додаток 1).

2. Оприлюднити цю постанову на стенді офіційної інформації територіальної виборчої комісії.

Голова районної у місті територіальної виборчої комісії _____________ Р. Козаченко

Секретар районної у місті територіальної виборчої комісії _____________ О. Аветисян М.П.