Шановні мешканці Фортечного району м. Кропивницького!

31 грудня 2021 08:30

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ФОРТЕЧНОГО РАЙОНУ!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами - Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

Висловлюю вдячність усім жителям Фортечного району за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Переконаний, що попереду - плідні трудові будні, які принесуть для громади вагомі та реальні здобутки. Нехай новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне - пам’ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай рік прийдешній і різдвяні свята - вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій будуть щасливими для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому , виправдають ваші самі добрі надії і прагнення, обдарують щедрою долею, міцним здоров’ям, любов’ю і затишком в оселях, принесуть достаток і добробут вашим сім’ям.

Щасливих і веселих свят!

З повагою,