Відбулась сьома сесія восьмого скликання

22 грудня 2021 09:27

Під головуванням голови районної у місті ради  Віктора ЗАКАБЛУКОВСЬКОГО  22  грудня 2022 року відбулося пленарне засідання сьомої сесії.

У роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної у місті ради та керівники відділів.  Під час роботи сесії депутатами одноголосно прийнято ряд важливих рішень.

Зокрема, «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2022 рік», «Про Програму фінансової підтримки органів самоорганізації населення Фортечного району м. Кропивницького на 2022 рік», «Про затвердження програми з благоустрою Фортечного району міста Кропивницького на 2022 рік».

Крім того, депутатами  районної  у місті ради взято до відома звіт голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради восьмого скликання В. Закаблуковського.