Відбулося засідання виконавчого комітету

21 грудня 2021 16:26

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

21 ГРУДНЯ  2021 року під головуванням голови районної у місті ради В. Закаблуковського відбулось засідання виконавчого комітету Фортечної районної  у м. Кропивницькому ради на якому розглянуто дев’ять питань, а саме:

1. Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово - експлуатаційна організація № 3» Кропивницької міської ради».

2. Про план роботи виконавчого комітету Фортечної районної у    м. Кропивницькому ради на 2022рік.

3. Про розклад особистого прийому громадян на 2022 рік.

4. Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому

комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

5. Про прийняття на баланс виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради комплексу будівель по вул. Гоголя, 28 у   м. Кропивницькому.

6. Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки органам

самоорганізації населення Фортечного району м. Кропивницького.

7. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування квартальних комітетів Фортечного району міста Кропивницького.

8. Про погодження проєкту рішення районної у місті ради «Про внесення змін до рішення районної у місті ради від 24 грудня 2020 року № 17 «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2021 рік»», що вноситься на розгляд районної у місті ради.

9. Про схвалення проєкту рішення районної  у місті ради «Про бюджет Фортечного району у місті Кропивницький на 2022 рік», що вноситься на розгляд районної у місті ради.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.