Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

18 червня 2020 08:51

17 червня в режимі онлайн  відбулося спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у   м. Кропивницькому ради.

На засідання запрошено 12 керівників підприємств та фізичних осіб - підприємців Фортечного району. З`явилися на засідання 12 керівників  та фізичних осіб - підприємців.

На засіданні розглянуті питання щодо легалізації зайнятості населення і детінізації заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці і погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.

Заборгованість станом на 16 червня 2020 року складає: 3753,0 тис. грн.

економічно активні підприємства – 3172,1 тис. грн.

економічно неактивні підприємства – 0

підприємства, щодо яких порушено справу про банкрутство – 580,9 тис. грн.

Керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцям надано рекомендації щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, легалізації заробітної плати і дотримання законодавства про оплату праці.

Наступне засідання районної робочої групи з питань легалізації і своєчасності виплати заробітної плати, зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати  та  інших  соціальних  виплат  відбудеться

22 липня 2020 року.