Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

16 грудня 2020 18:24

16 грудня 2020 року проведено в дистанційному режимі чергове спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

Запрошено керівників 11 підприємств, установ та організацій Фортечного району міста Кропивницького. Інформацію щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю надали керівники 10 підприємств.

На засіданні розглянуто питання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості із виплати заробітної плати та ЄСВ, легалізації виплати заробітної плати та належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Заборгованість із виплати заробітної плати за даними щотижневого моніторингу станом на 15 грудня 2020 року складає: 6105,9 тис.грн, у т.ч.:

економічно активні підприємства – 5597,1 тис.грн;

підприємства, щодо яких порушено справу про банкрутство – 508,8 тис.грн.

З початку поточного року загальна заборгованість із виплати заробітної плати зросла на 4213,0 тис.грн, з початку грудня місяця зменшилась на 2327,0 тис.грн.

Керівникам підприємств надано рекомендації щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю.

Наступне спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті Кропивницькому ради відбудеться 20 січня 2021 року.