СЕМІНАР З ГОЛОВАМИ КВАРТАЛЬНИХ КОМІТЕТІВ Фортечного району м. Кропивницького

15 травня 2019 14:50

СЕМІНАР З ГОЛОВАМИ КВАРТАЛЬНИХ КОМІТЕТІВ

Фортечного району м. Кропивницького

15 травня 2019  року відбувся  семінар  з головами квартальних комітетів  Фортечного  району  м.  Кропивницького.

Начальник  управління  з  питань  захисту  прав  дітей Міської  ради  міста Кропивницького  Тимоховська Тетяна Миколаївна повідомила про співпрацю управління з питань захисту прав дітей з головами квартальних  комітетів Фортечного району міста Кропивницького.

Начальник відділу прийому громадян центру по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Лункан Тетяна Володимирівна доповіла про порядок призначення  житлових субсидій.

Головний спеціаліст з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Степанова Ірина Вікторівна повідомила про реалізацію прав  ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та осіб з інвалідністю  на забезпечення санаторно – курортним лікуванням.

В ході семінару отримано консультації та відповіді.

Прес – центр  виконавчого комітету

Фортечної районної у місті Кропивницькому ради