Відбулось заняття до дня матері «Ти моя найкраща» з дітьми Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю районної у місті ради

11 травня 2019 10:05

10 травня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вчителем Петречук О.Г. було проведено заняття з образотворчого мистецтва до дня матері «Ти моя найкраща» з дітьми Центру.

Мета: ознайомити дітей з таким видом мистецтва як створення листівки, навчити послідовно виконувати декоративні елементи, формувати навички роботи з фломастерами, фарбами, олівцями, розвивати дрібну моторику, увагу і пам'ять.

Під час заняття діти отримали навички роботи з фломастерами, фарбами, олівцями та видом творчості як листівка, навчилися послідовно виконувати роботу та по завершенню отримали чудові листівки ручної роботи, щоб подарувати своїм матусям до дня матері.

nt-family:"Times New Roman","serif"; mso-ansi-language:UK'>районної у місті ради