Кулінарний воркшоп «Курчата на галявині»

10 липня 2019 21:57

09 липня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради», вихователем Мухою Н.В. з дітьми Центру був проведений кулінарний воркшоп «Курчата на галявині».

Метою заходу було ознайомити дітей з кулінарними рецептами:  закріпити знання дітей про овочі, де вони ростуть та які вони за смаком, виховувати естетичний смак, бажання готувати.

Під час проведення кулінарного воркшопу діти навчилися робити курчат із вареного яйця, овочевий салат, відгадували загадки про овочі, грали в дидактичні ігри: «Приготуємо салат», «Відгадай за смаком».