Вихованці «Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю районної у місті ради» разом з батьками відвідали «Веселі карамелі»

Вихованці  «Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю районної у місті  ради» разом з батьками відвідали «Веселі карамелі»

09 липня 2019 11:27

08 липня 2019 року вихованці  комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» разом з батьками відвідали карамельну майстерню «Веселі карамелі».

Діткам під час майстер-класу розповіли та показали, як виготовляють улюблені смаколики – карамельки, діти мали можливість поласувати власноруч виготовленими карамельними фігурками, смачно та весело провели час.