«Котик та Півник»

08 листопада 2019 14:22

07 листопада 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем Панасюк І.О. було проведено інсценізацію української казки «Котик та Півник» (до дня української писемності та мови)  для вихованців Центру.

Під час театралізованої – ігрової діяльності за мотивами української народної казки « Котик та Півник» діти познайомились з головними героями (Котиком, Півником та Лисичкою). Спочатку ролі казкових героїв грали педагоги, а потім  передали дітям. Діти відтворили зміст казки у грі. В кінці перегляду  підвели підсумок, що тварини – наші друзі і ми маємо добре ставитись до них.