Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

07 листопада 2018 17:01

В приміщенні управління  соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради за адресою:   вул. Шатила, 12, кабінет № 1, 07 листопада 2018 року о 15.00 годині відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії населення, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто                                                          255   справ

По державній соціальній допомозі

малозабезпеченим сім'ям                                  5 справ

в т.ч. відмовлено                                                0 справ