78-а річница звільнення міста від гітлерівських окупантів

08 січня 2022 16:45

Сьогодні, 08 січня, з нагоди відзначення 78-ої річниці визволення міста від гітлерівських окупантів відбулось покладання квітів на Меморіальному комплексі “Фортечні вали”. В урочистому заході взяли участь заступники Кропивницького міського голови Олександр Мосін і Сергій Колодяжний, голова Фортечної районної у місті Кропивницькому ради Віктор Закаблуковський, військові та представники громадських організацій.

Цього дня квіти лягли до Вічного вогню, на могили учасників Другої світової війни та до пам’ятного знаку загиблим Героям АТО.