Cпортивні змагання «Ростемо спортивними, веселими, щасливими», з дітками групи №4 комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю»

06 листопада 2018 16:51

06 листопада 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» фахівцем з фізичної реабілітації Савіним С.Ю. було проведено спортивні змагання «Ростемо спортивними, веселими, щасливими», з дітками групи №4.

Мета: виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, розвивати пам'ять, увагу, організованість, самостійність.

Під час заняття діти змагалися  у спортивних конкурсах, допомагали один одному долати перешкоди, весело і активно провели час, отримали позитивні емоції.