«Осінні смаки смакують»

07 жовтня 2019 14:52

07.10.2019р. з дітьми групи №3 комунального закладу «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем Панасюк І.О. було проведено кулінарний Work-shop: «Осінні смаки смакують».

Мета: вчити  дітей готувати страви, зокрема "Салат овочевий", розвивати творчі здібності, уяву, грубу моторику рук, виховувати акуратність, охайність під час виконання завдань.

Під час кулінарного заняття  вихованці побували у віртуальній мандрівці, під час якої ознайомилися зі стравами української кухні (борщ, вареники тощо). Власноруч приготували овочевий корисний салат "Осінній сюрприз" і із задоволенням ним ласували за обідом.