Діти «Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» відвідали театр ляльок

Діти «Центру комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» відвідали театр ляльок

06 червня 2019 13:27

5 червня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» відбувся похід Кіровоградського академічного обласного театру ляльок.  Вистава підготовлена за мотивами всіма улюбленої з дитинства казки «Айболить і Бармалей».

Вже з перших хвилин малеча потрапила у дивовижний світ  пригод. Історія доброго лікаря та відважних звіряток, що вирушули до Африки, щоб врятувати місцевих жителів від холерини та скарлатини. не залишила дітлахів байдужими. Разом з героями казки, вони переживали та вболівали за перемогу над злим Бармалеєм та розбійниками.

Організувала похід до театру  заступник директора – Бершадська Ю.І.