Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

06 березня 2019 16:46

06 березня 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» для дітей з інвалідністю Центру, було проведено свято проводів зими «Весела Масляна».

Мета: ознайомити вихованців Центру зі святом,  пов'язаним з давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни; виховувати любов до національної культури, історії, пісні; прививати уважне ставлення до рідного краю, його традицій, обрядів; розвивати творчі здібності вихованців.

Масляна, Масниця, Колодій - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Розвиваючи творчі здібності, діти разом з дорослими співали веселі пісні, танцювали запальні таночки, грали в ігри. Свято завершилося традиційним спаленням солом'яного опудала.