05 лютого 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»було проведено відкрите заняття на тему: «Чарівний птах»

05 лютого 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради»було проведено відкрите заняття на тему: «Чарівний птах»

06 лютого 2019 10:26

05 лютого 2019 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» асистентом вчителя - реабілітолога Шамшур О.М. було проведено відкрите заняття на тему: «Чарівний птах», з дітьми групи №2.

Мета: розширити і поглибити знання про птахів, ознайомити з нетрадиційною технікою малювання, розвивати дрібну моторику рук, уяву, увагу, виховувати акуратність, посидючість, навчити наносити  клей на папір та закріпити вміння обводити контур.

У ході заняття діти розширили свої знання про птахів, ознайомилися з нетрадиційною технікою малювання сіллю на папері, удосконалили дрібну моторику рук, наносячи клей по контуру картинки,  навчилися самостійно обирати  фон  свого малюнку.  З дитячих малюнків було оформлено виставку «Чарівний птах».