04 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» було проведено корекційно-розвивальне заняття «Сніжинка в гості завітала»

05 грудня 2018 09:26

04 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» практичним психологом Довженко Ю.В. було проведено корекційно-розвивальне заняття «Сніжинка в гості завітала», з дітьми групи №4.

Мета: закріпити знання дітей про зиму, зимові явища природи, розвинути позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього середовища, вдосконалити вміння дітей працювати в колі, розвивати пам'ять, мислення, увагу та наполегливість у виконанні завдань, сприяти розвитку творчих здібностей, виховувати прагнення до самовираження у творчості.

Під час заняття діти мали змогу розвинути свої сенсорні відчуття – погравши зі снігом, виконати фізкультхвилинку: «Випав сніг», пограли в дидактичні ігри: «Сніг довкола», «Створи сніжинку», «Знайти однакові узори»  та прослухали казку «Падав перший сніг».