05 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» було проведено заняття з розвитку дрібної моторики «Біленька як пушинка, білесенька сніжинка»

05 грудня 2018 15:03

05 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» вихователем  Татарчук І. Ю. було проведено заняття з розвитку дрібної моторики «Біленька як пушинка, білесенька сніжинка», з  дітьми  групи  №3.

Мета:  ознайомити дітей з нетрадиційною  технікою  малювання манною крупою, з властивостями  манної  крупи, розвивати дрібну моторику рук, охайність, навчити  працювати  з  клеєм.

Під час заняття діти виготовили сніжинку, використовуючи манну крупу та клей ПВА. Малювання манною крупою на папері - це захоплююче заняття, від якого вихованці отримали задоволення та закріпили свої знання про таку пору  року як зима. Свої малюнки дітки подарують своїм  педагогам  та  батькам  на  новорічні свята.