Корекційно-розвивальне заняття.

04 вересня 2020 08:05

03 вересня 2020 року у комунальному закладі  «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» для  дітей  групи №1, практичним психологом Довженко Ю.В. було проведено корекційно-розвивальне заняття з формування діяльності на основі розвитку точності та координації рухів дітей з інвалідністю.

Заняття розпочалося з вправи – привітання, під час якої у всіх діток був позитивний емоційний настрій, створена атмосфера довіри та  доброзичливості. За допомогою дидактичного посібника «Чарівний парашут» практичний психолог проводила розвиваючі ігри «Дощ і сонце», «Вітер», «Веселка», «Веселі м’ячики».

Під час заняття діти навчилися  узгоджувати свої дії з поставленими інструкціями; вдосконалили розвиток точності та координації рухів, відчуття ритму, динаміки, темпу, уміння орієнтуватися у просторі, уміння взаємодіяти в дитячому  колективі; отримали масу позитивних емоцій.

районної в місті ради