30 листопада 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» було проведено заняття з розвитку дрібної моторики «Калинові кетяги»

30 листопада 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» було проведено заняття з розвитку дрібної моторики «Калинові  кетяги»

03 грудня 2018 09:04

30 листопада 2018 року у комунальному закладі «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» вихователем  Кравчук О. В., було проведено заняття з розвитку дрібної моторики «Калинові  кетяги»,  з  дітьми  групи  №1.

Мета: продовжувати ознайомлювати дітей із народними символами українського народу, закріплювати розуміння того, що калина є національним символом України, навчати працювати з пластиліном, використовуючи різні прийоми (скочування, притискання), розвивати дрібну моторику, виховувати охайність, бажання доводити розпочату роботу до кінця й  отримувати  задоволення  від  ліплення.

Під час заняття діти пригадали народні символи українського народу (верба, калина), використовуючи прийоми «скачування», «притискання», зліпили яскраво - червоні кетяги калини. Під час роботи діти допомагали один  одному. Калинка  вийшла  дуже  гарною!