Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

Фортечна  районна у м. Кропивницькому рада інформує

03 жовтня 2019 16:40

03 жовтня 2019 року відбулося засідання районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлової субсидії   населенню, надання пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Розглянуто 85 справ, зокрема щодо призначення: державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 3 (призначено – 3), житлової субсидії – 69 (призначено – 39), соціальних виплат внутрішньо  переміщеним  особам  12 (призначено – 12),  пільги – 1 справа (призначено – 1).

На комісії головував заступник голови районної комісії, начальник управління соціального захисту виконавчого комітету Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ