Фортечна районна у м. Кропивницькому рада інформує

02 листопада 2018 10:41

02 листопада 2018 року вихованці комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» та їх батьки відвідали Київську виставку риб.

Мета: розширити уявлення дітей про підводний світ та його мешканців, стимулювати пізнавальну активність, виховувати цікавість до різноманіття та багацтв природи.

Відвідавши виставку на морську тематику, діти ознайомилися з екзотичними видами барвистих та незвичайних риб, черепах та крокодила. Колекція з великої кількості тропічних водних рослин, зібраних в єдину композицію, що гармонійно співіснує зі спеціально підібраними видами риб, не просто вразила дітлахів своєю красою і величчю, а й зачарувала своєю казковою загадковістю.