«Осінь золота»

03 вересня 2020 08:33

02 вересня 2020 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» вихователем групи №2  Снітко І.Ю., було проведено корекційно – розвивальне заняття з формування комунікативних та мовленнєвих навичок «Осінь золота».

Усі вправи та ігри, які проводилися під час групового заняття були заплановані з урахуванням необхідності багаторазового повторення даного матеріалу, поступового включення нових елементів у контекст вже засвоєних знань, умінь та навичок.

Також були застосовані вправи на рухливість органів артикуляції та формування мовленнєвого дихання.

Заняття містило у собі взаємозалежні та взаємодоповнюючі одна одну  вправи.

Перед початком заняття було встановлено емоційний контакт з кожним вихованцем, враховуючи його індивідуальні особливості та можливості, завдання та навантаження дозувалися, орієнтуючись на індивідуальний розвиток дитини.