28 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» пройшло новорічне свято «Запали вогник щастя, загадай бажання»

28 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей з інвалідністю Фортечної районної у місті Кропивницькому ради» пройшло новорічне  свято «Запали вогник щастя, загадай бажання»

02 січня 2019 08:18

28 грудня 2018 року у комунальному закладі «Центр комплексної  реабілітації для дітей   з   інвалідністю  Фортечної   районної  у  місті  Кропивницькому  ради»  пройшло новорічне  свято «Запали вогник щастя, загадай бажання».

В цей гарний та передсвятковий день, діти разом з вихователями підготували та продемонстрували виставу  «Жив був пес». Діти почували себе щасливими, та отримали багато позитивних емоцій від проведеного новорічного дійства. Наприкінці свята кожному було вручено новорічний солодкий подарунок.