Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Історична довідка

Фортечний район м. Кропивницького

 

22 грудня 1973 року Указом Президії Верховної Ради Української Радянської Соціалістичної Республіки у м. Кіровограді вперше за його, більш як 200-річну історію, було створено, як і ще в 5 обласних центрах України, райони. Цей документ за № 2314-VШ визначив і імена двом районам обласного центру – Ленінський та Кіровський.

 Вже через 5 днів, зібравшись на чергове засідання 27 грудня 1973 року, виконавчий комітет Кіровоградської обласної  Ради депутатів трудящих  визначив межі нових одиниць (рішення  № 464 „Про визначення  меж Ленінського    і     Кіровського     районів    міста Кіровограда”) .

До Кіровського району було віднесено  західну частину міста. Межу провели  від   Аджамського   залізничного   переїзду   по   залізниці до   вулиці Щорса, по вулицях Щорса  і Фрунзе  до вулиці Дзержинського,   по   вулиці  Дзержинського   до   вулиці   Декабристів,   від вулиці   Дзержинського  по  вулицях Декабристів і Островського до річки    Інгул,    по   річці   Інгул   до   вулиці   Карла    Маркса,    від річки   Інгул    по   вулиці  Карла Маркса   до вулиці Яновського,  по вулиці Яновського    від вулиці Ушакова    до вулиці  Суворова,    по вулиці  Суворова    від  вулиці  Яновського    до  вулиці  Дачної,    по  вулиці Дачній    від вулиці Омської    до вулиці Паркової,   по вулиці  Парковій    до річки Сугоклея.

Всі     перелічені      вулиці      /їх   ліві   і    праві   сторони/,    по  яких    проходять  межі    міських    районів,    входять    до     складу Кіровського   району, а вулиця Дзержинського – до Ленінського району.

Територіально до складу Кіровського району м.Кіровограда  з 13 грудня 1977 року  входить смт. Нове. 

Кіровський район став найбільшим в області за чисельністю населення – 113 тисяч, загальна площа 5,2 тисячі гектарів міської території. Питома вага промислового виробництва складала 56 відсотків міського обсягу.

 До нього увійшли всі основні організації транспорту і будівництва, 23 підприємства, переважно машинобудівної, харчової і радіопереробної галузей, з 13-ма тисячами працівників. Ще 22 тисячі працювали в установах і організаціях. Населення   району    обслуговували 190 торгівельних    і 41   побутових підприємств, а    також 16 медичних і 17 культурно-освітніх установ. У 17 дошкільних    закладах     виховувалося 4585 дітей.

   Таким на початок 1974 року був потенціал новоствореного району, першим керівним органом якого обрали райком Компартії України на чолі із першим секретарем Всеволодом Олексійовичем Сокуренком. 

Другим секретарем став Микола Іванович Сиченко, секретарем – Олена Костянтинівна Тупчієнко. Пізніше секретарем райкому Комуністичної партії України працюватиме Валерій Дмитрович Мішура. Першим секретарем райкому комсомолу було обрано Якова Андрійовича Бондаря, другим – Валерія Олександровича Врадія, третім – Тетяну Феофанівну Смірнову. 

На першій сесії районної у місті ради її виконком очолив директор кар'єроуправління Микола Олексійович Сухомлин, який звідтоді пройшов шлях до голови облвиконкому, облдержадміністрації і облради і є, напевне, найвідомішим з держслужбовців Кіровоградщини. У штаті райвиконкому, крім голови, були його заступник, секретар, завідуючі відділами, інструктори, секретар комісії у справах неповнолітніх, старший економіст, інспектор по скаргах, секретар-друкарка, кур'єр-прибиральниця, водії легкових автомобілів, бухгалтер. На посаду заступника був обраний Анатолій Степанович Ситник, секретаря – Михайло Андрійович Бондар. Комітет народного контролю очолив Олексій Платонович Барбінов. 

У зв'язку зі створенням районів облвиконком скоротив у Кіровоградському міськвиконкомі 36 штатних одиниць (відділ соцзабезу, ряд інспекторів у відділах народної освіти, ЗАГСу і архітектури, комітеті фізкультури і спорту). Розміщувався райвиконком у пристосованому будинку за адресою: пров.Обривний,46.

 Першочерговими завданнями у роботі райвиконкому було вирішено організовувати проведення благоустрою парків, скверів, вулиць, кварталів і мікрорайонів з виділенням премій кращим колективам у цій роботі,  будівництво моста через річку Інгул по вулиці Жовтневої революції, спорудження доріг по вулицях Костромській і Ініціативній, ремонт мосту по вулиці Гоголя, озеленення Обознівського водосховища, встановлення 30-ти телефонних автоматів, побудову типового адміністративного приміщення, яке також було побудовано по вулиці Жовтневої революції,58, де зараз  знаходиться міський відділ міліції.

  Основну увагу керівництво району приділяло роботі підприємств. Серед кращих з них в районі був завод тракторних агрегатів, продукція якого йшла аж на уральські підприємства. Добре працював молокозавод, обробляючи за зміну для продажу в місто 21 тонну молока. Друкарська машинка "Ятрань" заводу "Друкмаш" серед 24 виробів підприємств району отримала державний знак якості. Стали до ладу заводи чавуноливарний і крупно-панельного виробництва, була проведена реконструкція заводу радіовиробів, олієжиркомбінату, побудовано сотні тисяч квадратних метрів житла.

Відповідальних працівників райвиконкому, з метою контролю за належним санітарним утриманням території району, було закріплено за мікрорайонами, а вулиці - за підприємствами і організаціями. За ними також закріплювались зупинки і мости для належного утримування. Відбувся розподіл вулиць, шляхів, площ, тротуарів для посипання їх піском і очищення від снігу зимою. Підприємства також ліквідовували стихійні незаконні сміттєзвалища.   

У 1975 році  очолив райвиконком, а потім став міністром хлібопродуктів УРСР Олег Борисович Персіянов. У 1976 році головою виконкому став Володимир Євгенович Александрович, який, перебуваючи  найбільший    час на цій посаді    аж до 1987 року зробив дуже багато для Кіровського району. Його заступниками на той час були Перевозник Анатолій Володимирович, Тригубенко Микола Семенович, керуючими справами Бондар Михайло Андрійович, пізніше - Пилипенко Людмила  Миколаївна.    

На 1980 рік було ухвалено план роботи з перетворення Кіровського району в район високопродуктивної праці, високої культури і зразкового порядку.  Оголошувалися змагання за звання зразкового підприємства і його підрозділу, працівника, житлового будинку.

Велику увагу Володимир Євгенович приділяв створенню на території Кіровського району у парках та на прибудинковій території великих дворів футбольних, волейбольних і баскетбольних майданчиків. В районі проходило масове залучення населення до занять фізкультурою і спортом. Часто проводились волейбольні турніри, змагання з настільного тенісу, шахів, кульової стрільби.

У середині 80 - х років проводилися огляди-конкурси  з благоустрою району. Існували, навіть, окремі премії і нагороди за краще архітектурно-художнє оформлення будинків, зелених насаджень, вечірнього освітлення та за краще обслуговування населення.

У 1987 році головою райвиконкому обраний Василь Георгійович Мухін, який пізніше став міським головою м.Кіровограда. Заступниками його були Тригубенко Микола Семенович, Коротун Віктор Іванович, керуючим справами виконкому Євтушенко Юлія Василівна. При Василю Георгійовичу надавалася допомога громадянам прибулим на постійне проживання в м.Кіровоград з міста Прип'яті після Чорнобильської катастрофи. Тоді, в кінці  80-х років, велика увага надавалась культурно-масовій роботі, особливо під час святкувань 50-річчя області, 45-річчя визволення м.Кіровограда від фашистів. Райкоми партії і комсомолу займались проблемами інтернаціонального виховання, адже тоді у вищому льотному училищі пройшли навчання більше 1500 іноземних спеціалістів із 44 країн Азії, Африки і Латинської Америки. Ще більше іноземців навчалося в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування: східні німці, монголи, в'єтнамці, ефіопи, кубинці, гвінейці і т.д. В районі діяла рада клубу інтернаціональної дружби.

На території району було взято державою під охорону десятки пам'ятників архітектури, історії та мистецтва.

Райвиконком доводив завдання підприємствам і організаціям з будівництва садових будинків, заготівлі овочів на зиму.

Члени виконкому і завідувачі відділами райвиконкому згідно з графіком виступали у трудових колективах і за місцем проживання, приймали рішення, які диктувались часами перебудови.

У березні 1990 року відбулися перші  вибори до Українських Рад. Народним депутатом України від району обрали заступника голови обласного суду Віктора Івановича Шишкіна. Це дало кіровоградцю путівку у велику політику. В подальшому він став Генеральним прокурором України, народним депутатом двох скликань Верховної Ради незалежної України.     

У цьому ж  році райвиконком очолив Володимир Тихонович Пузаков, згодом  -  народний депутат України, міський голова міста Кіровограда. Він же посів і нововведену посаду голови районної ради, заступником його обрали Леоніда Сергійовича Баранова, який за кілька років, з 1993 по 1994, очолить районний апарат. У 1990 році було ліквідовано райком Компартії, в якому, свого часу, крім названих раніше працівників, ідеологічного та організаційного досвіду набував і майбутній міський голова Микола Станіславович Чигрин.

У зв'язку з погіршенням соціально-економічної ситуації в країні у 90-ті роки збільшився обсяг робіт по соціальному захисту населення. Складалися списки непрацездатних одиноких громадян для придбання дефіцитних продуктів. І цю ношу взяв на свої плечі райвиконком. Він розподіляв організаціям товари першої необхідності, списував заборгованість із деяких організацій за рахунок районного    бюджету,   організовував ярмарки.  В 1993 році до цієї роботи додалось ще й проведення перерахунку пенсій.

26 червня 1994 року 70298 виборців обрали 27 депутатів районної ради. Перша сесія, яка відбулась 14 липня, таємним голосуванням обрала головою районної ради і райвиконкому Рішняка Миколу Олексійовича, його заступником  - Гончарова Віктора Івановича, пізніше  - Миколу Антоновича Матвєйцева.

Свою роботу райрада спрямовувала згідно з отриманими у 1994 році від міської ради повноважень у галузях будівництва і архітектури, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, підприємницької діяльності, житлово-комунального господарства та благоустрою, охорони природи, соціального забезпечення, культури, охорони громадського порядку, запису актів громадянського стану. Великий обсяг роботи відносився тепер до функції райради.         

Згодом з повноважень районних рад поступово вилучається широке коло суттєвих питань у галузі будівництва, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, народної освіти, охорони здоров'я, торгівлі, кооперативного руху, охорони природи, культури і спорту, молодіжної політики, забезпечення громадян житлом.

На кінець 1995 року спад виробництва на промислових підприємствах району складав уже в порівнянні з минулим роком 31 відсоток. В тому числі на відкритому акціонерному товаристві "Друкмаш" – 74 відсотки, ливарному заводі – 92, Кіровоградському кар'єрі – 75. У зв'язку з цим районний бюджет недоотримав майже 11 мільярдів карбованців. Але одночасно з цим збільшили випуск продукції акціонерне товариство "Гідросила", завод колійних машин, відкрите акціонерне товариство "Вторчермет".

У 1998 році райвиконком очолив Анатолій Дмитрович Набок, коли якраз району виповнився перший ювілей – 25-річчя. Його заступниками стали Микола Антонович Матвєйцев, Микола Михайлович Таран, керуючим справами виконкому Велика Марія Іванівна.  У цей час районна рада стала членом Української Асоціації місцевої та регіональної влади з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, захисту прав та інтересів територіальної громади, ознайомлення і обміну досвідом діяльності органів місцевого самоврядування.

З 2000 по 2002 роки райвиконком очолював Коптьолов Олександр Іванович. Його заступниками стали Микола Антонович Матвєйцев, а згодом – Олександр Петрович Корнюша, Леонід Микитович Аколішнов, керуючим справами – Абушенко Неля Тихонівна.         

З 2002 по 2004 роки районну у місті раду та її виконавчий комітет очолював Корнюша Олександр Петрович, його заступниками спочатку було обрано Басецьку Людмилу Броніславівну, Волканова Вадима Анатолійовича, Кухаренка Віктора Івановича, а згодом   Луценка Віктора Олександровича. Керуючою справами виконкому стала Пережило Галина Сергіївна.  

В цей період особлива увага, як завжди, райвиконкомом приділялася питанням благоустрою, соціального захисту населення, профілактиці злочинності серед неповнолітніх. В районі систематично проводилися шахово-шашкові турніри. З метою висвітлення     діяльності райвиконкому  у засобах   масової       інформації, у    лютому 2003 року було поновлено роботу прес-центру виконкому.

У липні 2004 року на посаду голови Кіровської районної у місті Кіровограді ради було обрано Луценка Віктора Олександровича. Заступниками стали Дмитрієва Олена Айратівна, Руденко Петро Федорович.

Діяльність районної у місті ради протягом 2004-2006 років завжди здійснювалась і ґрунтувалась на принципах законності, гласності, поєднанні місцевих і державних інтересів, підзвітності раді та в обсягах і межах повноважень,  визначених районній у місті раді міською радою. Період роботи був насичений та інтенсивний. Основний акцент райвиконкомом був зроблений на участь у реалізації соціальної політики держави, благоустрій району, забезпечення належного рівня у роботі зі зверненнями громадян, зменшення кількості правопорушень, у тому числі неповнолітніми дітьми та їх соціальний захист.

Районний у місті бюджет у ці роки, як ніколи, мав соціальну спрямованість і якщо взяти за 100 відсотків всю діяльність ради, то майже 88 відсотків – це соціальний захист.  

У березні 2006 року до складу районної у місті ради п'ятого скликання обрано  50 депутатів. Вибори  до районної у місті ради на цей раз відбувалися на партійній основі. На першій    сесії районної     у   місті ради 11 травня 2006 року головою районної у місті ради було обрано Банар-Янатій Катерину Дмитрівну, депутата від Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, заступником – Запорожця Сергія Анатолійовича, депутата від політичної партії „Наша Україна”.         

До депутатського корпусу  увійшли представники Блоку Юлії Тимошенко, Партії Регіонів України, Блоку "Наша Україна", Народного блоку Литвина, Ліберальної партії, Соціалістичної партії та Комуністичної партії. 

Левова частина роботи районної у місті ради п'ятого скликання та її виконавчого комітету  в основному була спрямована  на виконання визначених їй міською радою повноважень, особливо у сфері соціального захисту населення. На ці повноваження направлено майже 94 відсотка районного у місті бюджету.

Як і раніше, важливе місце у роботі районної у місті ради, її виконавчого комітету займають комунальні питання та благоустрій. Вони постійно перебувають на особливому контролі, оскільки стосуються всіх мешканців району. Тільки  за 2008 рік до райвиконкому звернулося понад тисячу громадян за допомогою у вирішенні різноманітних проблем.

 В цей період,  міська рада визначаючи обсяги і межі повноважень районним у містах радам,  не в повній мірі здійснювала їх фінансування. І все ж таки районна у місті рада та її виконавчі органи незважаючи на усі протиріччя  вирішувала всі поставлені перед нею завдання у межах тих повноважень, які їй було визначено. 

Так, з тих коштів, що їй виділялися районній у місті раді на благоустрій, всі освоювалися повністю, виконані всі позиції по запропонованих  напрямкам. А це і ремонти доріг із ґрунтовим покриттям, ремонт та хлорування громадських колодязів, а їх на території району налічувалося сімдесят вісім, відновлення мереж зовнішнього освітлення. Станом на 1 грудня 2008 року у районі працювало 2623 світлоточки, порівняно з попереднім роком -  1934 світлоточки, у 2006 – 1593.

Районна у місті рада та її виконавчий комітет залучали інші джерела фінансування, зокрема кошти обласного бюджету, завдяки розробці програм по різним напрямкам діяльності, які стали переможцями обласного конкурсу. 

Так, у 2006 році районна у місті рада виграла конкурс та посіла перше місце з Програмою відновлення зовнішнього освітлення на двох вулицях Кіровського району із впровадженням новітніх технологій. На отримані в обласному конкурсі кошти протягом листопада-грудня цього року відповідно до Програми було відновлено зовнішнє освітлення по вулицях Варшавській та Ленінградській на суму 110 тис.грн.

23 травня 2008 року головою Кіровської районної у м.Кіровограді ради п’ятого скликання обрано Віктора Олександровича Луценка .

 У 2008 році  до участі в обласному конкурсі було запропоновано дві  програми. Це програма "Соціальне таксі", в якій було передбачено відповідні послуги для малозабезпечених верств населення. Друга програма – "Впровадження новітніх технологій у системі охорони громадського порядку", яка передбачала встановлення на найпожвавленіших перехрестях Кіровограда камер спостереження. Перемогла та одержала грант у 100 тисяч гривень на здійснення проекту Програма "Соціальне таксі". З цього моменту територією району курсує мікроавтобус "Газель", спеціально обладнаний для перевезення людей з обмеженими можливостями на інвалідних візках та їх супроводжуючих. Тож, зателефонувавши до територіального центру районного управління праці та соціального захисту населення, стало можливим замовляти цей транспорт.

Протягом листопада – першої половини грудня місяця 2008 року в рамках відзначення 35 – річчя Кіровського району м.Кіровограда було проведено спортивні заходи -  відкрита першість з легкої атлетики та футболу на    базі спеціалізованої     дитячо-юнацької   школи олімпійського резерву № 2 ім. Героя  Радянського Союзу Верхоланцева, переможців якого нагороджено грамотами, медалями, та кубками. Проведено культурно-масові заходи: 

конкурс на кращий твір, вірш серед учнів загальноосвітніх шкіл району на тему: "Що я знаю про свій район?"; 

конкурс на кращий малюнок "Мій район"  серед юних художників району; 

народні гуляння "Киньте все, гармошка грає!" у мікрорайоні "Стара Балашівка". 

Для учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, які проходили лікування в обласному шпиталі, вручено бойлер та виступив вокальний гурт "Червона калина" центру дитячо-юнацької творчості "Центр-Юність" Новенської селищної ради.

 Організована і проведена святкова програма для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, які навчаються в школі-інтернаті на льодовому катку "Слайз"; 

організований і проведений святковий концерт в селищі Новому у приміщенні загальноосвітньої  школи № 10; 

впорядкована прилегла територія біля пам'ятного знаку, встановленого до 30-річчя району; 

відновлено освітлення та здійснено благоустрій Алеї Визволителів  (район вул. Жадова -  22  світлоточки); 

підведені підсумки та визначені переможці конкурсів: 

"Кращий спортсмен району"; 

"Кращий лікар району";

"Кращий вчитель району".

 З цільового фонду районної у місті ради виділенні кошти і придбано сухий басейн для лікування дітей з вадами опорно-рухового апарату, хворих на ДЦП, дитячого навчального закладу № 67 для дітей з вадами опорно-рухового апарату "Дельфін". Для проведення культурно-масових, мистецьких, спортивних заходів, в яких беруть участь дитячі колективи центру дитячої та юнацької творчості "Центр-Юність" Новенської селищної ради, придбано проектор.

За клопотанням організаційного комітету та за кошти акціонерного товариства "Формула"  для дітей з вадами зору, які навчаються у Кіровоградській школі-інтернаті  придбано і вручено спеціальне медичне обладнання амбліотренер для коригування зору у дітей;

 за кошти закритого акціонерного товариства "Радій" придбані побутові та тренувальні меблі для облаштування у гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні профілактичного кабінету та дитячої гральної кімнати, а також масажний стіл для лікувальних процедур, реабілітаційних вправ  з дітьми, хворими на ДЦП для дітей навчального закладу № 67 "Дельфін".

31 жовтня 2010 року  відбулись чергові вибори депутатів до місцевих рад, які  проходили на змішаній основі. Кандидати в депутати балотувались, як на партійній основі, так і по одномандатним мажоритарним виборчим округам. 

За результатами проведення виборів до Кіровської районної у м.Кіровограді ради шостого скликання  обрано 50 депутатів: 

22 депутати від Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, 17 депутатів від Партії регіонів, чотири  - від політичної партії „Фронт змін”, по два депутати – від Комуністичної партії України та партії „Солідарність жінок України”, по одному – від політичних партій  „Сильна Україна”, „УДАР Віталія Кличка”, „Соціалістична партія України”. 

На першій сесії районної у місті ради шостого скликання головою Кіровської районної у м.Кіровограді ради обрано Олександра Анатолійовича Рацула– позапартійного депутата, висунутого місцевою організацією Партії регіонів. Заступником голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради став Паливода Андрій Анатолійович.

 На другій сесії районної у місті ради було затверджено кількісний та персональний склад  постійних комісій районної у місті ради, а також виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

План роботи Кіровської районної у м. Кіровограді    ради шостого скликання на 2011 рік було затверджено третьою сесією районної у місті ради.

Розглянувши заяву заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровської районної у м. Кіровограді ради Паливоди А.А. від 10 жовтня 2011 року про звільнення із займаної посади районна у місті ради прийняла рішення від 18 жовтня 2011 року № 84 «Про звільнення Паливоди А.А.».

Керуючись частиною 2 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 13 лютого 2007 року № 48 «Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» та з метою забезпечення втілення в життя державної соціальної політики, соціального забезпечення та соціального захисту дітей – інвалідів, що потребують додаткової соціальної підтримки рішенням Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 01 грудня 2011 року № 91 «Про створення комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» та затвердження його Положення» було створено комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей – інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

На дванадцятій сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання депутатами взято до відома звіт голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Рацула Олександра Анатолійовича.

З 01 березня 2012 року рішенням Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 28 лютого 2012 року № 116 «Про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради» затверджено на посаді керуючого справами виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради Волкову Руслану Володимирівну.

Рішенням Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 07 травня 2014 року № 204 «Про звільнення голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання Рацула О. А.» було звільнено з посади голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання Рацула Олександра Анатолійовича та обрано головою Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання Горбовського Сергія Володимировича (рішення від 07 травня 2014 року № 205 «Про обрання голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання).

На пленарному засіданні сорокової позачергової сесії депутати Кіровської районної у місті Кіровограді ради шостого скликання визнали роботу директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Заботкіної Ганни Ігорівни за 9 місяців 2015 року незадовільною та призначили тимчасово виконуючого обов’язки директора Бондареву Анну Володимирівну.

Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2015 року  № 645-VIII "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році" на неділю, 25 жовтня 2015 року призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Відповідно до статті 16 Закону України «Про місцеві вибори» загальний склад Фортечної районної у місті Кропивницькому ради становить - 42 депутата.

 

Постановою Кіровської районної у місті Кіровограді виборчої комісії Кіровоградської області від 25 листопада 2015 року № 67 «Про проведення пленарного засідання першої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання» пленарне засідання першої сесії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання відбулося 03 грудня 2015 року у приміщенні Кіровоградської міської ради.

У зв’язку із закінченням строку повноважень рішенням Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 03 грудня 2015 року № 2 «Про звільнення голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради шостого скликання Горбовського О. В.» з посади голови Кіровської районної у місті Кіровограді ради звільнено Горбовського Сергія Володимировича.

Керуючись частиною першою статті 55, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 10,14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статтями 56- 58 Закону України «Про запобігання корупції» більшістю голосів головою Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання обрано Кришка Олександра Володимировича (рішення від 03 грудня 2015 року № 3 «Про обрання голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого кликання»).

На другому пленарному засідання першої сесії Кіровської районної м. Кіровограді ради сьомого скликання, яке відбулося 14 грудня 2015 року було затверджено пропозиції до Кіровоградської міської ради щодо обсягів і меж повноважень Кіровській районній у місті Кіровограді ради сьомого скликання та її виконавчим органам (рішення № 6 від 14 грудня 2015 року «Про затвердження пропозицій до Кіровоградської міської ради щодо обсягів і меж повноважень Кіровській районній у місті Кіровограді раді сьомого скликання та її виконавчим органам»).

На третьому пленарному засідання першої сесії Кіровської районної м. Кіровограді ради сьомого скликання, яке відбулося 22 грудня 2015 року визначено кількісний склад виконавчого комітету Кіровограді районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання та затверджено його персональний склад (рішення від 22 грудня 2015 року № 13 «Про визначення кількісного складу виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання»; № 14 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання»). Також, затверджено Положення про постійні комісії Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання та обрано персональний склад постійних комісії Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання (рішення від 22 грудня 2015 року № 15 «Про затвердження Положення про постійні комісії Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомго скликання» та № 16 «Про обрання персонального складу постійних комісії Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання»).

У зв’язку із закінченням строку трудового договору з посади тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» звільнено Бондареву А. В. Крім того, за угодою сторін з посади директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» звільнено Заботкіну Г. І.

З 09 березня 2016 року на посаду директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» призначено Місюню Лілію Валеріївну.

Регламент Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання затверджено на другому пленарному засіданні другої сесії Кіровської районної у місті Кіровограді ради.

Розглянувши заяву керуючого справами виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради Волкової Р.В. депутатами прийнято рішення про погодження звільнення Волкової Р.В. з 21 березня 2016 року.

З 22 березня 2016 року на посаді секретаря виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради сьомого скликання затверджено Зубова Дмитра Андрійовича.

Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Верховної Ради України від 14 липня 2016 року № 1468-VІІІ «Про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи розпорядженням Кіровоградського міського голови від 19 лютого 2016 року № 24 «Про перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки міста» районна у місті ради прийняла рішення від 23 грудня 2016 року № 83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету». Відтак, Кіровську районну у м. Кіровограді раду перейменовано на Фортечну районну у м. Кропивницькому раду.

Керуючись статтями 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голові районної у місті ради – Кришку Олександру Володимировичу присвоєно 6 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах третьої категорії посад.

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада