Інформація для внутрішньопереміщених осіб про зміну місця голосування

Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” (із змінами, внесеними постановами Центральної виборчої комісії від 22  вересня 2012  року №  1046, від 9 квітня 2014 року № 240,  від 15 травня 2014 року № 589, від 9 березня 2016 року № 68, від 21 липня 2017 року № 140, від 5 вересня 2018 року № 129) Відповідно до додатку 1 вище вказаної Постанови заява про тимчасову зміну місця голосування виборця (далі – заява) приймається органом ведення Реєстру: за вказаним у заяві місцем перебування виборця в день виборів, референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування.

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я, по батькові, дата, місце народження та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування) або референдуму, чи номер виборчої дільниці, яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви мотивуючи документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування, а надати лише копію паспорта.”

ІІ. Додатково повідомляємо, що приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету, що знаходиться за адресою: м.Кропивницький, вул.Гоголя, 131, має статус приміщення з обмеженими доступом й всі вимоги згідно розпорядження голови районної у місті ради виконуються в повному обсязі.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій буде невідкладно повідомлено відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Кіровоградської ОДА про стан подій.