Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

 Текст до друку затверджую:

Голова районної у місті

_____________О. Кришко

‹‹______›› ______2017 рік

 

 

‹‹Про забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

 

 

 

Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 (зі змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» (далі - Порядок), який поширюється на осіб, що постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Зазначені особи забезпечуються безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №70/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Компенсація за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторії, та за продовження строку лікування не здійснюється.

Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.

Забезпечення путівками осіб, здійснюється в межах виділених коштів пропорційно кількості осіб, узятих на облік для забезпечення санаторно - курортним лікуванням, згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з особами та санаторно - курортними закладами.

Зазначене відшкодування здійснюється шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно – курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених договорів щодо забезпечення путівкою шляхом відшкодування її вартості та актів наданих послуг у розмірі встановленої граничної вартості путівки, а якщо вартість путівки нижча за граничну, то не більше від фактичної вартості путівки.

Міністерством соціальної політики України установлено граничну вартість путівки (ліжко-дня) у 2017 році (наказ МСПУ від 06 квітня 2017 року № 575): інвалідам війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції - 5250 (291,7) грн. без податку на додану вартість; інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку 18217 (520,5) грн. без податку на додану вартість; учасникам бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції - 6300 (350,0) грн., з податком на додану вартість; громадянам, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) 4691 (260,6) грн. з податком на додану вартість.

Дія Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року № 446.

За більш детальними роз’ясненнями можна звертатися за адресою: вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37- 03- 97.

 

Прес-центр виконавчого

комітету Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради››

 

 

 

Заступник начальника управління

соціального захисту населеня

Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради В. Закаблуковський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Текст до друку затверджую:

Голова районної у місті

_____________О. Кришко

‹‹______›› ______2017 рік

 

 

‹‹Про заходи із психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції

 

 

Психологічна реабілітація постраждалих учасників антитерористичної операції надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус :

учасник бойових дій - відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі - Закон);

інвалід війни - відповідно до пунктів 1 і 11-14 частини другої статті 7 Закону;

учасник війни - відповідно до пункту 13 статті 9 Закону.

До надання послуг із психологічної реабілітації входить:

проживання та харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації в умовах стаціонару;

витрати на оплату проїзду до закладів, що надають послуги із психологічної реабілітації.

 

Професійне навчання на курсах водіїв надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 179. Управління соціального захисту населення направляє учасників АТО на професійне навчання на курсах водіїв за відповідними категоріями.

Для цього небхідно подати заяву з наступними документами:

паспорт;

ідентифікаційний номер;

посвідчення водія (у разі наявності);

медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма №083/о) (ОБОВ’ЯЗКОВО);

посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни, учасника війни);

документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених:

наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, що підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

довідка про безпосередню участь особи в АТО, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій.

За більш детальними роз’ясненнями звертатися за адресою: вул. Шатила, буд. 12, каб. № 2, тел. 37- 03- 97.

 

Прес-центр виконавчого

комітету Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради››

 

 

 

 

Заступник начальника управління

соціального захисту населеня

Фортечної районної

у місті Кропивницькому ради В. Закаблуковський

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада